بازی مراحل تریلر

بازی مراحل تریلر

بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر

برخی بازی ها باعث خلق دنیایی جدید می شوند و به طبع آن بسیاری بازی ها ساخته می شوند، برای مثال می توان به بازی pou اشاره کرد که باعث شد، بازی های دیگری با همین حال و هوا و بعضا همین گیم پلی و حتی بهتر از بازی pou، ساخته شوند. به نوعی می توان به بازی هایی همچون Pou لقب آغاز کننده در یک سبک خاص را داد. حال مطلع شدیم یک تیم مستقل بازیسازی به اسم “گلا”استدیو اقدام به ساخت بازی در سبک بازی pou کرده است اما این بار در حال و هوای فرهنگ کشور ایران. این بازی برای پلتفرم اندروید در حال تولید است و مراحل انتهایی ساخت خود را طی می کند.

حال توضیحات کامل سازنده این بازی:

قوشمه(در زبان کوردی به معنی بازیگوش)موجودی بانمک و بازیگوش است که در یک درخت بلوط زندگی میکند .قوشمه مثل انسان دارای عواطف و نیاز ها و غرایز انسانی است و شما به عنوان گیمر وظیفه نگه داری و سرگرم کردن و برطرف کردن نیاز های عاطفی و غریزی را دارد.

شما به عنوان گیمر باید همه کارهای روزمره ای را که یک کودک نیاز دارد و انجام میدهد را، با نظم و زمانبندی خاصی انجام دهید و در صورتی که هر کدام از وظایفتان را درست و به موقع انجام ندهید، از یکی یا چند تن از پارامتر های بازی مثل سلامتی و خوشحالی و… کم می شود. همه اتفاقات در بازی روی هم تاثیر خواهند گذاشت به طور مثال، اگر به موقع با قوشمه بازی نکنید یا به نظافتش رسیدگی نکنید، قوشمه بی قرار می شود و اقدام به کارهایی همچون شکستن و به هم ریختن وسایل خانه می کند. در بازی مکان های زیادی وجود دارد که شامل دو بخش اصلی محیط داخلی خانه قوشمه و محیط بیرونی می شود که علاوه بر تنوع بالا هر کدام دارای یک رابطه منطقی با بازی هستند و کاربر باید برای مدیریت بهتر قوشمه با همه ی محیط ها در تعامل باشد و هم چنین سعی شده  در هرکدام از محیط ها با توجه به نوع محیط یک مینی گیم طراحی شود. در تعدادی از این مینی گیم ها قوشمه از محیط زندگی خود برای مدت کودکی خارج می شود و به قسمت های دیگری از جنگلی که در آن زندگی می کند می رود و هم چنین در بازی سیستم شب روز و فصل و سال وجود خواهد داشت. با توجه به فصل و ساعات شبانه روز، باید دمای بدن قوشمه و محیط را مناسب نگه دارید وگرنه قوشمه  ممکن است با بیماری هایی مثل سرما خوردگی یا گرما زدگی روبه رو شود(اتفاق های مشابه این، در بازی فراوان هستند) در این بازی سعی شده از عناصر بومی و ملی استفاده شود به طور مثال در بازی از لباس های بومی استفاده می شود و هرکدام از این لباس ها ویژگی های خاص خود را دارا هستند. در بازی با توجه به مدیریت کاراکتر سرعت پیشرفت در بازی بیشتر می شود و قوشمه اندک اندک به تکامل می رسد و بزرگ می شود. از زمان ساخت این بازی حدود 6 ماه می گذرد و بازی در مراحل پایانی ساخت خود به سر می برد و به زودی عرضه خواهد شد.

تصاویری از محیط بازی:

بازی قوشمه 2 1 200x100 بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر
بازی قوشمه 200x100 بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر

 

 

تریلر این بازی:

sd بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر

6MB

hd بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر

18MB

 

 

بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر

 

 

 

 

نوشته بازی قوشمه در مراحل پایانی ساخت + تریلر اولین بار در GameEMag پدیدار شد.