استفاده اپل از دکمه هوم مجازی در آی‌فون 8

آی‌فون ۷ بدون هیچ‌گونه تغییر قابل‌توجهی معرفی و عرضه شد و اپل تنها تصمیم گرفت که طراحی و ویژگی‌های آن را بازسازی کند. این عدم تغییر برای دو مورد صادق نیست، اولی مربوط به رنگ جدید و دیگری استفاده از دوربین دوگانه در مدل پلاس است. قبل از معرفی دستگاه‌های جدید توسط اپل، شایعات به این محصولات و عدم تغییر آن‌ها اشاره کرده بودند. حال ما شاهد فاش شدن اطلاعاتی مرتبط با آی‌فون ۸ هستیم، گوشی هوشمندی که سال آینده با تغییراتی اساسی رونمایی خواهد شد، حتی اپل تصمیم گرفته تا از حرف S در آن استفاده نکند و مدل بعدی را مستقیما آی‌فون ۸ نام‌گذاری کند. امروز پتنتی (ثبت اختراع) از این شرکت کوپرتینویی منتشر شده که حکایت از نقشه آن برای آینده دارد، برای مشاهده آن با ما همراه باشید.

آخرین پتنت اپل به نحوه مخفی‌سازی دکمه هوم در زیر نمایشگر آی‌فون اشاره می‌کند

ایفون 8

درحالی‌که آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس با تغییرات زیادی همراه نبوده‌اند ولی نمی‌توان منکر عالی بودن آن‌ها شد، این دو دستگاه به دوربین‌های پیشرفته‌تر و باتری‌های بزرگتر مجهز هستند، همچنین جک ۳.۵ میلی‌متری صدا نیز حذف شده است. باتوجه به سرعت بالای این صنعت، بعید به‌نظر می‌رسد که اپل ار عواقب طراحی و نمایشگر یکسان بعد از دو سال بی‌خبر باشد. اپل برای جبران این امر در سال ۲۰۱۷ آی‌فون را با بهبودهای گسترده‌ای معرفی خواهد کرد که براساس شایعات باید بالاخره منتظر نمایشگر OLED در آن باشیم. پتنت فاش شده اطلاعات بیشتری از آی‌فون ۸ را در اختیار ما قرار می‌دهد. برخی به یک ویژگی با نام “سنسور اثر انگشت خازنی شامل یک لنز الکترواستاتیک” اشاره می‌کنند که آن را شرح خواهیم داد.

استفاده اپل از دکمه هوم مجازی در آی‌فون 8

اپل در آی‌فون ۸ با استفاده از سنسورهای موجود در زیر نمایشگر، تشخیص اثر انگشت را وارد مرحله جدیدی می‌کند و باعث تولد دکمه هوم کاملا مجازی می‌شود. اگر شما نیازی به سنسور اثر انگشت خارجی در آی‌فون بعدی نداشته باشید، پس احتمالا شاهد دستگاهی با صفحه نمایش لبه به لبه خواهید بود. این گفته اخیر یکی از اصلی‌ترین شایعات مرتبط با مدل بعدی آی‌فون است، علاوه‌بر آن گفته می‌شود که گوشی هوشمند آینده اپل به نمایشگر OLED، اسکنر عنبیه چشم، بدنه شیشه‌ای و پردازنده و تراشه گرافیکی قدرتمند مجهز خواهد گشت. درحال‌حاضر به‌نظر می‌رسد آی‌فون ۷ و ۷ پلاس دقیقا در راستای هدف اپل قدم برمی‌دارند و این هدف چیزی نیست جز افزایش درآمد بدون ایجاد تغییر زیاد در آن‌ها. هنوز ۱۱ ماه تا معرفی آی‌فون ۸ فاصله داریم و در این مدت با شایعات فراوانی مواجه می‌شویم. شما چه فکری می‌کنید؟ انتظارات شما از آی‌فون ۸ چیست؟

منبع:

http://genericviagrix.com